Obserwatorzy

poniedziałek, 28 listopada 2011

Pełną gembą Pani K. :)

Od dziś już mogę się legitymować bezproblemowo moim nowym poślubnym nazwiskiem :)) Co prawda od ślubu minęły już ponad 3 miesiące ale jakoś dotąd nie było czasu żeby się tym zająć. No a teraz już jest, jeszcze cieplutki i nowiutki mój dowodzik osobisty z nowym nazwiskiem :)) Teraz już jestem pełną gębą Panią K. :)) Tylko przeraża mnie ilość formalności które muszę jeszcze załatwić w związku ze zmiana dowodu... :/ Na razie mam za sobą tylko bank, urząd skarbowy i dostawcę energii... a reszta ? Jeszcze długa lista przede mną :)) Ale powoli się zrobi :) Zresztą moja Babcia powtarza że "Gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy" tak więc ja się spieszę powoli :)

4 komentarze:

 1. Też będę Panią K...:D ale dopiero albo już w lipcu:) zastanawiam się jeszcze nad dwuczłonowym hmm hmm okażę się:P Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ze zmianą nazwiska zawsze jest od cholery papierkowej roboty, czasem się zastanawiam za jakie grzechy to kobiety właśnie muszą zmieniać nazwisko i się w to wszystko bawić a nie faceci :) Ja tam nie jestem do końca przekonana czy jak dojdzie co do czego czy zmienię nazwisko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i spóźnione życzenia :)
  Ja mam dwa nazwiska ale formalnie dodanie drugiego funkcjonuje jak zmiana całego, życzę wytrwałości. Mnie było łatwiej wymienić dowód bo z racji papierowej formy i tak musiałabym to zrobić. A z prawem jazdy się jeszcze nie pofatygowałam (5 lat). Tak czy siak - pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kasia8719 - No to wszystko przed Toba a przygotowania do tego uroczystego dnia pewnie juz w pełni :))

  Marciamadness - Też nie wiem kto to wymyślił żeby kobiety miały tyle biegania po urzędach po slubie... Co do zmiany nazwiska jeżeli nie jestes pewna zawsze możesz mieć dwa :)

  Ania - Dziękuje :) Tez zastanawiałam się nad dwoma nazwiskami ale nie brzmiały by dobrze wypowiadane razem więc zostało to "po mężu" Dzięki za odwiedzinki i zapraszam częściej :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...