Obserwatorzy

środa, 23 listopada 2011

Prezent urodzinowy - katastrofa :(

Jeszcze kilka dni i mój chrześniak będzie miał urodzinki :) Dokładnie 1-go grudnia. I jak co roku mam problem co mu kupić. Kupiłam już kilka ubranek bo wiem że przyda mu się to w przedszkolu ale jeżeli chodzi o zabawki to jestem kiepska. Nie mam pojęcia co można fajnego kupić 3-latkowi. Kolejny komplet klocków albo pluszak nie wchodzi w grę tak samo jak trzydziesty samochód czy samolot albo pociąg. Generalnie katastrofa. W sklepach z zabawkami półki się uginają a ja stoję przed nimi bezradnie bo wydaje mi się że większość tych zabawek jest bezużyteczna a jeżeli już coś fajnego wpadnie mi w oko to okazuje się że cena odstrasza... Ot i masz babo placek :(( Coś czuję że dziś będę podróżować po sklepach i przekopywać półki, może wpadnie mi coś fajnego w ręce. Z pewnością książka to dobra rzecz, ale książek też ma już sporo :( Wydaje mi się że jak był mniejszy to łatwiej było coś fajnego mu sprezentować - a teraz? Ech... buty na nogi i w drogę :) Może się uda coś fajnego znaleźć.

2 komentarze:

  1. Pewnie bardzo nie pomogę, bo ja mam trzyletnią dziewczynkę, ale napiszę Ci, co ona lubi: książeczki z serii 'Obrazki dla malucha' z prostymi ilustracjami z modeliny, format ok. 10x10 cm, Książki z okienkami (jak w kalendarzu adwentowym), pod którymi coś fajnego się ukrywa, piłeczki w dowolnych ilościach, kredki typu bambino do pierwszych prób rysunkowych, płyty z muzyką dla dzieci (polecam 'Potwory wyłażą z nory') lub bajkami, starsi chłopcy bawią się bakuganami, zresztą moja córka też;)Może coś z tego przyda Ci się;)
    Dziękuję za wizytę i udział w moim candy;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Podpowiedź bardzo się przydała :)) Zakupiłam dwie książeczki :) A te bakugany to dla mnie jakas czarna magia :D Za moich czasów nie bylo takich cudów :)) Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...