Obserwatorzy

niedziela, 3 marca 2013

Niedzielne zwiedzanie

M. dotarł do domu cały i zdrowy późno w nocy. Lekko zaspałam więc nie było powitania w progu, ale za to M. czule obudził mnie w łóżku :) Nocne wrażenia z podróży i opowieści nie trwały długo bo szybko oboje zasnęliśmy. Nie obyło się bez pyszności w w sobotę na śniadanko, pysznego obiadku i wieczornego wylegiwania się w łóżku. A dziś po wczorajszym lenistwie postanowiliśmy ruszyć się z domu i zrobiliśmy sobie mini wycieczkę szlakiem turystycznym po podziemiach Rynku Głównego. I mimo że pogoda nie zachęcała nikogo do wychodzenia z domu nie żałuję,  bo to bardzo fajna sprawa i zachęcam wszystkich tych którzy chcieliby się czegoś dowiedzieć o dawnym Krakowie. Dla zainteresowanych podaję źródło informacji ----> TUTAJ. 
Niestety nie można tam robić zdjęć, ale w sieci znalazłam kilka, które  oddadzą chociaż troszeczkę  klimat tego miejsca :)
Źródło: www.karnet.krakow.pl

Źródło: www.zwiedzanie-krakow.com

Źródło: www.dziennikpolski24.pl
Źródło: www.mhk.pl

No ale jak to mówią, wszystko co dobre szybko się kończy i weekend też już jest "na wykończeniu", jutro trzeba niestety pójść do pracy :( . Weekendy stanowczo zbyt szybko mi uciekają, nie zdążę wypocząć i naładować baterii tak jak bym chciała. Zaczynam poważnie myśleć o jakimś urlopie w najbliższym czasie, poczekam tylko aż pogoda się nieco poprawi, bo jak na razie jest ciągle bardzo zimno - a taki zmarzluch jak ja tego bardzo nie lubi :) 
 
 

6 komentarzy:

 1. Weekend zbyt szybko mija, a niedziele miśli o poniedziałku są na prawdę przytłaczajace... ale z tego co widać wspaniale spędziłaś ten czas i odpoczełaś, a to najwazniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 2. byłam! Byłam! Byłam!
  Fajnie...
  Ciekawe animacje, jak np. ważenie się, wodospad przy wejściu, albo woda na podłodze. : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Chcemy sobie gdzieś wyskoczyć z mężem podczas kwietniowego urlopu, ale jeszcze nie wiemy gdzie...Ale ja mam już pomysł na ten urlop :) Zobaczymy jak wyjdzie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bym zrobiła sobie takie weekend w Paryżu ^^ ach jej. Super sprawa

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...