Obserwatorzy

czwartek, 29 grudnia 2011

Wszystko i nic...

Pogoda za oknem taka że nie wygoń psa (prawie jak w piosence Anny Jantar), mimo że może nie ma ulewy to aura mnie raczej nie nastraja zbyt optymistycznie. Poza tym zbliża się koniec roku...kolejnego roku. A taki czas u mnie 9chociaż nie tylko u mnie bo wiele osób tak ma) to czas na pewne podsumowania,  definitywne zakończenie pewnych spraw , zrobienie planów na nowy nadchodzący rok... No i co mi z tych podsumowań wyszło?? Ech... no z przykrością muszę stwierdzić że w 2011 roku się nie postarałam za bardzo... Niektóre moje plany w ogóle nie wypaliły, niektórych nawet nie zdążyłam zrealizować i muszę je przenieść na ten nadchodzący. Ale... jak zawsze jest ALE i jakieś pozytywy. 2011 rok to także rok bardzo szczęśliwy dla mnie :) Wyszłam za mąż za mężczyznę którego bardzo kocham. Co prawda temu wydarzeniu towarzyszyło sporo nerwów i zamieszania  jednak teraz z perspektywy czasu wspominam to z uśmiechem na twarzy. Wyjęłam zeszyt i chciałam zapisać postanowienia na nadchodzący rok i okazało się że są prawie takie same jak te które w poprzednim roku zapisywałam... Czy to oznacza że te coroczne listy nie mają sensu i powinnam sobie odpuścić? A może to oznacza że mam słomiany zapał?  Hmmm... nie! to nadaje jakiś sens temu wszystkiemu co mnie dotyczy, porządkuje w pewien sposób to co nieuporządkowane w moim życiu (albo przynajmniej pozornie porządkuje dając mi uczucie ulgi ). Tak więc zeszyt w dłoń :))

4 komentarze:

 1. Czasem tak jest, że planujemy co innego, a życie podsuwa Nam swój scenariusz...Życzę Ci abyś w Nowym Roku zrealizowała choć część zapisanych celów.
  P.S. Bardzo lubię wykreślać ze swojej listy to co już zrobiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak Wiolu, nasze plany jak i nasze zycie, czasem przecieka nam przez palce, zanim zdazymy je zlapac i zamienic w rzeczywistosc...Wszystko dobrze, dopoki istnieje dla nas " Jutro "...
  Wierze, ze ten rok bedzie dla Ciebie obfity we wszelkiego rodzaju zealizowane plany !!!!!!!
  XOXO

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękuje za odwiedziny u mnie i udział w zabawie:)Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. II0nna - dziękuję za życzenia, dla Ciebie też spełnienia planów :)


  Alinko - dziękuję i ja też mam nadzieję że tak będzie :)

  Kasiu - udział w zabawie to sama przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...