Obserwatorzy

sobota, 17 czerwca 2017

TULA JASPER - mam i ja

Wszystkim, którzy są rodzicami lub tematy parentingowe są im bliskie nie trzeba tłumaczyć co to jest TULA. Ja dowiedziałam się o niej po tym jak zostałam mamą i chciałam bezpiecznie nosić swoje dziecko. Mowa oczywiście o nosidle ergonomicznym. Zdecydowałam się na zakup mając w perspektywie wyjazd z moim synem na wakacje. Wiedziałam, że jazda wózkiem po piasku może być trudna więc postanowiłam zainwestować w nosidło w którym bezpiecznie będzie mógł podróżować po plaży mój roczniak. TULA to był strzał w 10. Mój syn zaakceptował ją od pierwszego noszenia. Jest bardzo wygodna zarówno dla rodzica jak i dla dziecka. Pasy naramienne są super miękkie a pas biodrowy jest szeroki i stabilny. Nosidło jest tak skonstruowane, że ciężar dziecka spoczywa głównie na naszych biodrach dzięki czemu ramiona nie są tak bardzo obciążane i praktycznie nie czuć, że niesie się ten słodki ciężar na swoich barkach. Dziecko zaś siedzi w bezpiecznej dla siebie pozycji z szeroko rozstawionymi nóżkami, które materiał nosidła podpiera aż pod kolanka. Jest to tak zwana potocznie pozycja żabki, bezpieczna dla bioderek i korzystnie wpływająca na ich rozwój. 

TULA to także ogromny wybór wzorów i kolorów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Musze przyznać że ja miałam duży problem z wyborem wzoru, ponieważ jest ich tak dużo a jeden ładniejszy od drugiego. Decyzję pomógł podjąć mi mąż i  ostatecznie zdecydowaliśmy się na TULA JASPER. Piękne, żywe kolory, fantastyczne wykonanie, dbałość o wykończenie, materiały użyte do uszycia nosidła bardzo wysokiej jakości.
W nosidle tym dużym plusem jest to, że można nosić dziecko zarówno z przodu przed sobą jak i na plecach. Dołączony jest również odpinany kapturek chroniący główkę dziecka przed wiatrem, słońcem czy deszczem. Mimo, że cena nie jest niska to kupiłabym bez zastanowienia jeszcze raz to nosidło. Spełnia wszystkie moje wymagania a i syn bardzo dobrze się w nim czuje i kiedy czuje się zmęczony sam woła żeby go wziąć do TULI. :-)


1 komentarz:

  1. Podoba mi się taki sposób noszenia maleństwa - bezpieczny, a zarazem zapewniający ciągły kontakt z mamą.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...