Obserwatorzy

czwartek, 10 maja 2012

Wyróżnienie :)

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż od Ani z bloga Warsztaty artystyczne Niebieskie Migdały  otrzymałam wspaniałe wyróżnienia za które chciałabym jej bardzo serdecznie podziękować :) Aniu, dzięki :) Ciesze się że doceniasz to co skrobię tutaj na moim blogu. Banerki z wyróżnieniami już dumnie prezentują się na moim blogu :))
Wyróżnienie to nie wymaga żadnych dodatkowych zadań do wykonania co mnie cieszy niezmiernie  :) Jest może tylko jedno choć nieobowiązkowe, aby wskazać kogoś, kto wg Was na takie wyróżnienie zasługuje. Tak więc, żeby tradycji stało się za dość ja także chciałabym wskazać kilka blogów, które wg mnie zasługują na wyróżnienie z różnych powodów. Każdy z wyróżnionych przeze mnie blogów lubię za coś innego, każdy jest niepowtarzalny, wspaniały, często dowiaduję się z nich nowych, mądrych rzeczy nie tylko o otaczającym nas świecie ale także o samych blogujących. Jakoś tak się złożyło, że moje nominacje padły na blogi prowadzone przez kobiety - ale ja nie widzę w tym żadnego problemu :)  Po prostu MY- KOBIETY jesteśmy w tym lepsze :))
Tak więc, poniżej banerki do wklejenia na bloga...


  i wyróżnione blogi (kolejność przypadkowa) : 


Mam nadzieję, że przyjmiecie nominacje :)


17 komentarzy:

 1. Matko jedyna!!!! Dziekuję bardzo!!! :****

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Kochana, bardzo mi miło :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała przyjemność po mojej stronie :)

   Usuń
 3. O rany :D Ale mam podwójną niespodziankę :) bo nominację i muzykę w tle, którą lubię ostatnio :) Dzię-ku-je-my! :D :D :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hihihi... no proszę :) Podwójna przyjemność to jest to :)) Nie ma sprawy, polecam sie na przyszłość :)

   Usuń
 4. JaaaAaaA dziękuje bardzo :*:*:* alee mi miło :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Och jak mi miło :D Dziękuję Ci bardzo !!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo proszę :)) Cieszę się że się cieszysz :))

   Usuń
 6. w większości znam te blogi i przyznaję są świetne teraz cieszę się, ze trafiłam na Twojego z przyjemnością dodaję do obserwowanych osób ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OOo.... witam nową czytaczkę :)) Bardzo sie cieszę że Ci sie u mnie podoba :) Zaraz lecę do Ciebie zobaczyć jak tam na Twoim blogowisku :)

   Usuń
 7. Wiolu, troszkę spóźniona i zasapana, ale mocno wdzięczna za wyróżnienie, dołączam do grona kobitek mile zaskoczonych Twoim wyborem.
  Natychmiast chętnie zrewanżowałabym Ci się podobnym wyróżnieniem, bo bardzo lubię się u Ciebie gościować, ale :))))) wiadomo, co działoby się dalej:)
  Pozdrawiam Cię ciepło i zabieram się za czytanie Twoich wcześniejszych postów, bo z powodu ohydnej roboty, którą wzięłam sobie na kark, choć nikt mi nie kazał, opuściłam się w wizytach u Ciebie:)
  Raz jeszcze uściski!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm.... a co miałby się dziać? :)))) Jakoś byśmy przeżyły :))Po kielichu na każdą nóżkę dla równowagi i byloby ok :))) A cóż to za straszna praca tak Ci czas odebrała ? :)

   Usuń
 8. Napiszę krótko: tworzenie naukowego bełkotu na temat języka czasopism dla młodzieży. Klnę w żywe kamienie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Baaardzo dziękuję za wyróżnienie:) dla mnie największą nagrodą jest już to jak ktoś tam zajrzy na mojego bloga..a podwójna radość jak zostawi komentarz.. a szczęściem ogromnym jak taka blogowa znajomość nie jest jednorazowa i trwa i trwa.. bez względu na czas, brak czasu, pośpiech, milczenie... po prostu jest..czego i Tobie w wielkim podziękowaniu za wyróżnienie, życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuję się pod Twoimi słowami , zgadzam się w 100% :) A za wyróżnienie - nie ma za co :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...