Obserwatorzy

czwartek, 4 lipca 2013

Urodziny - kolejny dzień tygodnia...

źródło: internet
Aż strach pomyśleć że już 29 lat chodzę po tym świecie... Za rok będzie magiczna 30 , ale póki co świętuję jeszcze urodziny z 2 z przodu. Tak, tak... dziś dziś jest ten dzień. Z roku na rok ten cudowny dzień w którym dostaje się prezenty sprawia mi coraz mniej radości. Mam dłuuuugą listę rzeczy, które zaplanowałam aby zrobić przed 30-tką i już dziś wiem że się nie wyrobię. Smutne to i przerażające, nie umiem zapanować na uciekającym czasem i wręcz mam wrażenie że ostatnio poza pracą nie mam czasu na nic innego w życiu. I jak tu realizować postanowienia,plany? Powiecie  "dla chcącego nic trudnego" - jasne że tak, ale czasami po prostu chce się tak bardzo że nie wychodzi... Cóż... Staram się dokonywać dobrych wyborów jeśli chodzi o ważne życiowe decyzje ale często pewne sprawy mnie przerastają  i paraliżują. Mam nadzieję że ten kolejny rok mojego życia przyniesie mi coś dobrego...
 

8 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego, proste ale szczere życzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 2. żeby ci sie marzenia ponapełniały, żebyś była zdrowa i szczęśliwa;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń i wszystkiego co najlepsze:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Stoooo lat, stoooo lat, niech żyje, żyje naam,
  Stoooo lat, stoooo lat, niech żyje, żyje naam,
  Jeszcze sto, jeszcze sto, niech żyje, żyje naaaam,
  Nieeech żyyjee naaam!
  Uściski:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spełnienia marzeń, kochana! ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiolu trochę spóźnione ale z serducha: wszystkiego najlepszego, niech wszystkie Twoje marzenia jak najprędzej się spełnią :*:*

  OdpowiedzUsuń
 7. Spóźnione życzenia się liczą? ;) Wiolu wszystkiego co najlepsze, dużo radości, uśmiechu, spełnienia marzeń, realizacji planów i celów.
  Niech będzie tak jak sobie tego życzysz. Najlepszego ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo spóźnione życzenia, ale za to bardzo szczere :) Wiolu, życzę Ci przede wszystkim satysfakcji i poczucia spełnienia, bo kiedy jest to - już nic innego się nie liczy ;)

  A tak poza tym, to nawiązując do "Dla chcącego nic trudnego" to wiem z doświadczenia, że dla chcącego jest to właśnie najtrudniejsze, bo się człowiek za bardzo skupia na realizacji.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...