Obserwatorzy

sobota, 25 października 2014

Dust in the wind ...

Dziś mimo że za oknem słońce (przynajmniej na razie) ogarnął mnie jakiś nostalgiczny nastrój... Słucham w kółko tej piosenki i nie mogę się oderwać od tej melodii... Zawładnęła moją duszą... Tabuny myśli przelatują przez moją głowę jak stado mustangów... Zagubiłam się i nie umiem się odnaleźć... Nie wiem czego chcę...

"I close my eyes, only for a moment, and the moment's gone
All my dreams, pass before my eyes, a curiosity
Dust in the wind, all they are is dust in the wind.
Same old song, just a drop of water in an endless sea
All we do, crumbles to the ground, though we refuse to see
Dust in the wind, all we are is dust in the wind
Don't hang on, nothing lasts forever but the earth and sky
It slips away, and all your money won't another minute buy.
Dust in the wind, all we are is dust in the wind
Dust in the wind, everything is dust in the wind."
Kerry Livgren
1 komentarz:

  1. Wiolu, mam nadzieję, że czujesz się już lepiej. Tak to już jest, że jesienna aura sprzyja kumulowaniu się smutków i smuteczków, które lubią nas podgryzać właśnie w dni wolne od pracy, w chwili wytchnienia, kiedy to człowieka różne myśli nachodzą. Czasem wtedy przeprowadza się takie bilanse i wychodzą na jaw różne manka oczekiwań, zrealizowanych planów, albo też superata obaw, lęków, powątpiewań. Ważne, żeby nie dawać się im połknąć, zdecydowanie odstawić je na margines dnia, coś jak ten Banderas, który chwytając drażetkę Orbita, powiada do płytki nazębnej: między nami koniec :)))
    I Ty popatrz, jakich to się dziwnych zabiegów stylistycznych czepiam - i handlowych, i stomatologicznych - mając nadzieję, że się choć trochę uśmiechniesz :)
    I wiesz, może i jesteśmy krótkotrwałym pyłem na wietrze, ale w perspektywie kosmicznej, natomiast w tej bliższej trwamy trochę dłużej i nie tylko już zrobiliśmy wiele dobrego, wartościowego, ale mamy jeszcze wiele dobrego i pięknego do zrobienia: dla siebie, dla innych :)
    Uściski Wiolu, życzę zdrówka, pogodnej soboty, radosnej niedzieli i fajnego nowego tygodnia :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...