Obserwatorzy

sobota, 16 czerwca 2018

Testowanie nowych podpasek Always Infinity #alwaysinfinity #trnd

Dziś słów kilka na temat, który dotyczy bezpośrednio każdej kobiety. Każda z nas podczas miesiączki chce czuć się komfortowo. Każda z nas chce mieć pewność, że podczas tych szczególnych dni nie wydarzy się nic niekontrolowanego i każda chce czuć się pewnie i mieć skuteczną ochronę w te dni.
Dzięki TRND Polska i byciu Ambasadorką w projekcie Always Infinity mogłam przekonać się, że istnieje produkt, który bez problemu sprosta wszystkim wymaganiom kobiet, które potrzebują skutecznej ochrony podczas miesiączki. Mowa tu o nowych podpaskach Always Infinity.  Jest to pierwsza na świecie podpaska z technologią inteligentnej pianki Smart Foam. Od TRND otrzymałam paczkę, w której znalazłam podpaski zarówno dla siebie jak i dla moich koleżanek i znajomych, aby one także mogły sprawdzić właściwości tego nowego produktu. Paczka zawierała także przewodnik projektu oraz książeczkę "Badanie opinii", która pozwoliła na przeprowadzenie ankiet wśród koleżanek i znajomych, które otrzymały ode mnie próbki podpasek do testowania.

Moje pierwsze wrażenia z testowania Always Infinity są baaardzo pozytywne. Podpaska dopasowuje się do ruchów ciała, nie odkształca się i co najważniejsze nie przecieka, gdyż wchłania 10 razy więcej niż waży, aby zapewnić doskonałą i długotrwałą ochronę. Mikrogranulki odprowadzają płyn, zapewniając ochronę przed przeciekaniem. Inteligentna pianka SmartFoam sprawia, że Always Infinity dopasowuje się do kształtu ciała, dzięki czemu prawie jej nie czuć. Podpaska przy tym jest także niezwykle miękka i cienka, z wygodnymi szerokimi skrzydełkami, które zapewniają swobodę ruchów i poczucie komfortu.
To bardzo ale to bardzo dobry produkt, który pomaga i sprawia, że w te trudne dni każda kobieta poczuje się komfortowo, wygodnie i pewnie. Podpaski sprawdzają się u mnie także jako nocna ochrona w te trudne dni. Mogę bez problemu i spokojnie przespać całą noc w swojej ulubionej pozycji, a rano bez stresu i pośpiechu zacząć nowy dzień.

Ja z pewnością zamienię dotychczas używane podpaski na Always Infinity, a Ty? 2 komentarze:

  1. No ja chyba nie. ;) Od jakiegos czasu produkty Always mnie odparzaja. Szukam czegos jak najbardziej naturalnego, a ostatnio testuje (dla samej siebie, bez sponsorow :D) podpaski wielorazowe. ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...